top of page
Hakkında / About

Fotoğrafı bir ifade ve sorgulama aracı olarak kullanır. Kolektif çalışmanın önemine inanan sanatçı, fotoğraf ve fotoğraf-özne ilişkisi üzerine kurulu sürekli projesi “Görsel Konuşmalar” ı 2014 yılından beri çeşitli gruplarla sürdürmektedir. “Görsel Konuşmalar” ın kurgusu, sürdürdüğü kollektif çalışmaların - @cevrimici40dakika- , sergilerin -Kusurlu Bakış- ve atölyelerinin  -Kesişen Diyaloglar ve Düşünceli Diyaloglar- çerçevesini oluştururken yeni yaklaşım ve deneyim  alanları da yaratmaktadır.

 

2020 yılında dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgını sürecinde, farklı sanat disiplinlerinden  gelen 6 sanatçı ile birlikte, üretmek, düşünmek, etkileşim yaratmak amacıyla diyalog üzerine tasarlanmış, instagram üzerinde işleyen @cevrimici40dakika platformunu kurmuştur.

 

İstanbul doğumlu olan sanatçı, İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümünü bitirmiş ve yüksek lisans eğitimini elektronik işletme üzerine yapmıştır.

 

“Karşılaşma" (2017) (ed:20) ve “Görsel Konuşmalar” (ed:1) (SKA arşivinde) (2019) sınırlı sayıda üretilmiş sanatçı kitapları arasındadır.

 

Çalışmaları ulusal / uluslararası çeşitli fotoğraf festivallerinde, galeri ve fuarlarda sergilenmiştir. Kendi çalışmalarının yanı sıra farklı disiplinlerden gelen sanatçılarla ortak projeler yürütmeye ve atölyeler düzenlemeye devam etmektedir.

bottom of page